CSB – VALENCIA
CSB – VALENCIA

Táto vonkajšia betónová dlažba sa skladá zo šiestich kameňov obdĺžnikového tvaru rôznych rozmerov. Ponúkame ju v dvoch odlišných variantoch. Variant s hladkým povrchom pôsobí ľahkým moderným dojmom. Naopak dlažba s reliéfnym ostareným povrchom pôsobí dojmom rustikálnym. Obe varianty sú opatrené povrchovou úpravou CLEAN PROTECT PLUS, ktorá zaisťuje ochranu betónovej dlažby proti znečisteniu. Dlažba výšky 8 cm je vybavená inteligentnými zámkami NEXUS, ktoré zaisťujú pevné a stabilné spojenie s ideálnymi dilatačnými škárami, vďaka čomu sa z nej stáva zámková dlažba, ktorá je veľmi odolná pri jazde vozidiel.

Farebné varianty

HLADKÝ
Povrch HLADKÝ je základnou povrchovou úpravou. Kamenivo s maximálnou veľkosťou zrna 2 mm dodáva povrchu hladký a uzavretý vzhľad. U farebných výrobkov je úplne prefarbená vrchná vrstva, jadrová vrstva výrobku je iba tónovaná.

NATURCOLOR PLAYA

NATURCOLOR CAOBA

ČIERNA

NATURCOLOR CORAL

COLORMIX NOARBLANC

COLORMIX ALBA

RELIÉF ANTIKO
Povrch RELIÉF ANTIKO je tvorený kombináciou základnej reliéfnej úpravy povrchu výrobku vďaka tvaru výrobnej formy a následným sekundárnym opracovaním tzv. ostarením. Pri ostarovaní výrobku je pohľadová strana prvku mechanicky strojovo otlčená tak, aby pôsobila starobylým dojmom.

NATURCOLOR PLAYA

NATURCOLOR CAOBA

ČIERNA

NATURCOLOR CORAL

COLORMIX NOARBLANC

COLORMIX ALBA

Technické parametre

CSB – VALENCIA Skladobné rozmery [mm] Počet [ks] Hmotnosť [kg]
výška šírka dĺžka MJ na palete MJ na vrstve vrstev na palete kusů na vrstve výrobov vč. palety
skladba 6 kameňov 60 10.6029 1.1781 9 21 1470
skladba 6 kameňov NEXUS 80 8.2467 1.1781 7 21 1519
Viac podrobností k vybranému produktu nájdete v technickom liste.
Tvary výrobku

Spýtajte sa na produkt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón

Vaša správa

[recaptcha]