SENDVIČ DAMMATIS - CS BLOK

Nosné časti sendviču DAMMATIS-CSBLOK sa skladajú z betónových vysokopevnostných tvárnic vyrobených vibrolisovaním pod vysokým tlakom, tak aby vyrobené tvárnice dosahovali čo najlepšej termodynamiky, ktorá zabezpečí úsporu tepelnej energie a teda aj úsporu finančných prostriedkov na vykurovanie. Použitím tohto systému je zabezpečená energetická trieda až do A0.

VÝHODY A PREDNOSTI SYSTÉMU SENDVIČ DAMMATIS-CSBLOK

Celá konštrukcia sa skladá z troch vrstiev: vnútorná nosná , prostredná termoizolačná a vonkajšia fasádna, pričom vnútornú tvorí jeden typ a fasádnu dva typy tvárnic . Vnútorné tvárnice sú na zámok a maltuje sa len horizontálna plocha a vonkajšia fasádna sa muruje na špáru horizontálne aj vertikálne.

Hrúbka prostrednej termoizolačnej vrstvy určuje tepelný odpor budovy a dá sa upravovať za minimálnych nákladov podľa priania zákazníka.

Nahradzuje sa zatepľovanie, ťahanie vonkajšej sieťky ,omietky ,farebnej fasády a špaliet, ďalej materiál a práca na tesárske práce pri vencoch a prekladoch ,ktoré sú nahradzované prispôsobenými tvárnicami. Samozrejme systém umožňuje aj ďalšie drobné zjednodušenia , ktoré urýchľujú a zlacňujú stavbu. Je tiež nutné v neposlednej rade zdôrazniť, že pri vymenovaných nahradeniach sa rapídne znižuje potreba množstva a času používaného lešenia, čo šetrí nemalé finančné prostriedky.

Inžinierske siete sa montujú do dutín tvárnic a presne rezaných a vŕtaných špár a otvorov bez sekania a búrania , pričom vzniká úspora pri čase montáže a výspravkách.

Vonkajšia fasádna vrstva splňuje celkovú požadovanú farebnú a povrchovú úpravu stavby požadovanú zákazníkom.

Nahradením bodov technologického postupu , jednoduchosťou montáže v krátkom čase jak systému tak inžinierských sietí a samozrejme ponukou ceny jednotlivých prvkov systému priamo od výrobcu.

Nové budovy je nutné v počiatočnom období bývania vetrať , aby sa predchádzalo pliesňam a podmáčaniu omietok , čo znižuje komfort bývania nových nájomníkov ,alebo majiteľov niekedy až na dobu 2 rokov. Pri našom systéme k tomuto nedochádza.

Konštrukčný popis a výhoda

Celá konštrukcia sa skladá z troch vrstiev: vnútorná nosná, prostredná termoizolačná a vonkajšia fasádna, pričom vnútornú tvorí jeden typ a fasádnu dva typy tvárnic. Vnútorné tvárnice sú na zámok a maltuje sa len horizontálna plocha a vonkajšia fasádna sa muruje na špáru horizontálne aj vertikálne, čím sa v konečnom dôsledku vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, stálosťou a dlhou životnosťou.

Použitím systému DAMMATIS - CSBLOK sa:

• dosahuje vysoká termodynamika a tým úspora energie na vykurovanie a chladenie.
• zabezpečuje udržiavanie vlhkosti v interiéri v hygienicky prípustnej škále.
• zabezpečuje výbornú zvukovú izoláciu a protipožiarnu ochranu.
• zabezpečuje okamžitý komfort bývania od počiatku užívania stavby.
• zabezpečuje ochranu vonkajšej fasády pred mechanickým, tepelným poškodením a poveternostnými vplyvmi.
• zabezpečuje výborný rozvod tepla v celom interiéri bez použitia dodatočných technológií.

info1

info2

Predajcovia

Na Slovensku máme pokrytie predajcami v každom kraji, aby sme k Vám boli čo najbližšie.

NÁJDITE NAJBLILŽŠIEHO PREDAJCU

zobraziť všetkých predajcov

PORADENSTVO PRI NÁVRHU PROJEKTOV

  • na stavby z betónových produktov
  • domov
  • plotov
  • oporné steny a záhradná architektúra

REALIZÁCIE KOMPLETNÝCH DODÁVOK

  • plotov z betónových tvárnic
  • domov a záhradnej architektúry