ÚPRAVA PODLOŽIA PRED POKLÁDKOU BETÓNOVEJ DLAŽBY
Kvalita betónovej dlažby je v dnešnej dobe vysoká a vydrží aj hrubšie zachádzanie či vysokú frekvenciu prejazdov. Vo výsledku tak nezáleží len na výbere betónovej dlažby, ale aj na úprave jej podložia.
 
Ako u nás nakupovať-vytvorenie dopytu
Staviate alebo rekonštruujete a radi by ste použili naše výrobky, ale neviete ako začať? Začnite tým, že si na našom webe vytvoríte nezáväzný dopyt, my Vás následne správne nasmerujeme, všetko skonzultujeme a pomôžeme Vám s vytvorením objednávky.
ZVODILÁ NA POZEMNÝCH KOMUNIKÁCIÁCH
Zvodidlá na pozemných komunikáciách sú kritickými prvkami infraštruktúry, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri zabezpečovaní cestnej premávky a minimalizovaní rizika dopravných nehôd. 
FAREBNÁ KOMBINÁCIA COLORMIX
Doba kedy betónová dlažba bola len nudná šedá, je už našťastie preč a aj úprava príjazdových ciest a chodníkov môže vyzerať vďaka betónovej dlažbe krásne...
Prehliadka spoločnosti CS-BETON
Pozrite si ako to vyzerá vo výrobnom závode CS-BETON
Ohnisko NATURBLOK
Premýšľate nad ohniskom z produktu NATURBLOK? Pozrite si reportáž a dozviete sa viac.
Pokládka autobusových panelov
Autobusové železobetónové prefabrikáty sú efektívnym riešením pre autobusové zastávky. Vynikajú obzvlásť svojou trvanlivosťou.
Zvodidlá CS-BETON
Firma CS-BETON zvodidlá skúšala pre najvyššie možné zaťaženia a bola úspešná.
HELUZ NA MAX
Využite ponuku z nového programu HELUZ NA MAX
JESEŇ V ZÁHRADE - ČISTENIE A OCHRANA DLAŽBY PRED ZIMOU
Prišla jeseň a s tým aj čas pripraviť svoju záhradu na zimu tak, aby nám robila radosť aj v budúcom roku. Jednou zo žiadúcich príprav na zimu okrem iných, je čistenie a ošetrenie betónovej dlažby a iných spevnených plôch.
JESEŇ V ZÁHRADE - ODPORÚČANIE PRE STAVBU A OCHRANU NEDOKONČENEJ STAVBY
Lepenie kontaktných plôch tvárnic zaisťuje vzájomné podopretie prvkov medzi sebou. Tím sa predíde v budúcnosti praskaniu blokov vplyvom ťahu alebo ohybu. Je vhodné prelievané tvárnice s dutinami ako napríklad štiepané tvárnice...
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 6 – AKO A ČÍM DLAŽBU UDRŽIAVAŤ
Dlažba je položená, teraz je čas povedať si detaily o tom, ako o ju správne udržiavať. Milan s Dávidom vám ukážu, ako a čím odstrániť výkvet na dlažbe, akú impregnáciu použiť a alternatívne možnosti špárovania dlažby.
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 5b – VYBERÁME VIBRAČNÝ STROJ
Spevnené podložie je nutný predpoklad pre správnu funkciu a dlhú životnosť položenej dlažby. Milan s Dávidom vám v tomto diely predstavia stroje, ktoré sa pri pokládke dlažby používajú - vibračné nohy, dosky a valce.
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 5A – POKLADÁME DLAŽBU
Než sa začne s pokládkou, Milan s Dávidom vám poradia pár trikov, na čo je dobré dať si pozor. Následne sa dozviete správny postup s ohľadom na terén od prvej dlaždice, až po finálne zhutnenie dlažby
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 4 – DOKONČUJEME KONŠTRUKČNÉ VRSTVY A VYBERÁME DLAŽBU
V prvej časti videa Milan a Dávid dokončujú roznášaciu a kladaciu vrstvu lôžka, druhá časť je venovaná výberu tvaru a výšky dlažby podľa terénu, kde ju budeme ukladať.
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 3 – SPRÁVNE OSADENIE OBRUBNÍKOV
Obrubníky sú extrémne exponovanou súčasťou dlažby, preto ich uloženiu venujeme samostatný diel.
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 2 – NA ČO SLÚŽIA OBRUBNÍKY A LEMY
V predošlom videu sme pripravovali terén pred pokládkou dlažby, v dnešnom videu vás  Milan a Dávid zoznámia s rôznymi typmi obrubníkov, ktorými je potreba vydlážďenú plochu uzavrieť - jedine tak dlažba plní svoju funkciu správne
DLÁŽDENIE PLÔCH, CHODNÍKOV A TERÁS – ČASŤ 1 – PRÍPRAVA PODLOŽIA
Rozhodli ste sa vybudovať dláždenú príjazdovú cestu? Prvý nutný krok je úprava terénu pred pokládkou - predstavíme si činnosti, ktoré je treba urobiť, než sa pustíte do samotného dláždenia.
Zima v záhrade
V zimných mesiacoch je dobré myslieť na údržbu betónovej dlažby hlavne z bezpečnostných dôvodov. Mínusové teploty či sneh vytvárajú na pochôdznych plochách často doslova klzisko. Ako šetrne odstrániť sneh a ľad z dlažby a ako dlažbu chrániť?
JESEŇ V ZÁHRADE - ČO JE TO VÝKVET A AKO NA NEHO
Betónové výrobky vynikajú najmä pevnosťou a odolnosťou proti poveternostným vplyvom a chemickým rozmrazovacím látkam. Ich ma ...